Tokievleri.Org Rotating Header Image

Avrupa mahallesi Ankara

Avrupa Mahallesi, Çayyolu Ümitköy mevkinde 60 dönümlük bir arsaya Ankara İnşaat tarafından inşa edilmiştir.3 etap 156 daireden oluşan proje ultra lüks kapsamdadır.Ankara cemiyetinin üst düzey insanları bu konutlara sahip olmak istemektedir.

Lüks kapsam da inşa edilen bu konutlar 180 ve 200 metrekare olarak satışa sunulmuştur.Avrupa Mahallesinde oturmak isteyen bir Ankaralının cebinden çıkarması gereken minimum meblağ 520 bin iken ben en avantajlı dairede oturmak istiyorum diyen ise 620 bin lirayı gözden çıkarması gerekmektedir.

Ödeme koşullarına değinecek olursak %25 peşinat ile kalan kısmı anlaşmalı bankalar Garanti Bankası,TEB,ING Bank da 120 ay vade 0.95 faiz oranı ile satışı gerçekleştirebiliyorlar.Yani işi matematiksel olarak anlatmak gerekirse 130 bin lira peşinat 5 bin 400 lira taksitlerle bu konutlara kavuşabilirsiniz.

Bu konutların fiyatlarını bu kadar yüksek kılan birkaç özellik ise;her dairede kış bahçesinin bulunuyor olması,trafikten yoksun yeşillik bir alana inşa edilmiş 1500 metrekare yapay göleti ile bir doğa harikası konumundadır.Ayrıca sosyal tesisi,açık kapalı yüzme havuzu,fin hamamı,fitness merkezi,çocuk parkı,sauna,cafe,market ve daha birçok yapı bu kompleks de sizi bekliyor.

One Comment

  1. [...] Avrupa Mahallesi, [...]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>