Tokievleri.Org Rotating Header Image

eryaman satılık

Ankara Eryaman toki çalışmaları

Ankara Eryaman 6. Etap 2. Kısım: Altyapı ve sosyal projesi olarak Ulu İnş.Turz.Teks.San Ve Dış Tic.Ltd.Şti. tarafından tamamlanan projede, ilköğretim, spor s., anaokulu, ticaret merkezi, sosyal tesis + 5. etap lise ve spor salonu bulunmaktadır.
Ankara Eryaman 6. Etap Genel Altyapı İnşaatı işi: Genel altyapı düzenlemesi yapılan bu proje Ekit İnş.San. ve Tic.A.Ş. çalışmasıyla sona ermiştir.
Ankara Eryaman 6. Etap I. Kısım: lise, ilköğretim okulu, anaokulu, sosyal tesis ve 2 spor salonu bulunan proje, Martaş Ulusl. Taş. İnş. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafından yürütülmüş ve tamamlanmıştır.
Ankara Eryaman 6. etap OYAK II. Kısım (1. bölge): 384 konutlu bu proje, idare konut uygulaması olarak Tuna İnş.San.A.Ş tarafından tamamlanmıştır.
Ankara Eryaman 6. Etap OYAK II. Kısım (2. Bölge): Hükmü Peker İnş.Tic.Ve San.A.Ş. çalışmaları ile 296 konutun inşaatı sona ermiştir.
Ankara Eryaman 6. Etap OYAK II. Kısım (3. Bölge): Kur İnş.Tic. Ve San. A.Ş. tarafından yürütülen 472 konutlu bir projedir. Proje ise tamamlanmıştır.
Ankara Eryaman 6.-7. Etaplar genel altyapı: asfalt, doğalgaz, elektrik inşaatı yapılan proje Tisan İnş.San.Ve Tic.Ltd.Şti. tarafından sona erdirilmiştir.
Ankara Eryaman 7. Etap Genel Altyapı İnşaatı işi: Genel altyapı düzenlemesi yapılan proje Tisan İnş.San.Ve Tic.Ltd.Şti. girişimi ile tamamlanmıştır.
Ankara Eryaman 7. Etap I. Kısım: Altındağ İnş.Taah.Tic.İth.İhr.Ltd.Şti. girişimi ile tamamlanan projede 768 konut bulunmaktadır.
Ankara Eryaman 7. Etap II. Kısım: Ve-Na İnş.Taah.İth.İhr.San.Ve Tic.Ltd.Şti tarafından tamamlanmış olan 808 konutlu bir projedir.