Tokievleri.Org Rotating Header Image

pursaklar toki

Ankara Toki konutlarına başvuru şartları

Ankara Eryaman 7. Etap III. Kısım: Turan Hazinedaroğlu İnş.Tic.A.Ş. tarafından inşaatı tamamlanmış olan 760 konutlu bir projedir.
Ankara Etimesgut-Erler: ticaret mrk., spor mrk., katlı otopark ve 408 konut inşaatı tamamlanan proje, Mesa Mesken San. A.Ş. tarafından yürütülmüştür.
Ankara Keçiören: 428 konutun bulunduğu, arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı şeklindeki proje, kuzu Toplu Konut İnşaat Ltd. Şti. bünyesinde sona ermiştir.
Ankara Mamak: Uransan Dış Tic. Taah. Yat.A.Ş. bünyesinde tamamlanan projede, 620 konutun yanısıra ilköğretim bulunmaktadır.
Ankara Mamak İlköğretim okulu, ticaret merkezi, spor salonu, sağlık ocağı ve çevre düzenleme inşaatı: Bu proje Uğur Müh.İnş.Elkt.San. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafından yürütülmüş ve tamamlanmıştır.
Ankara Mamak Yatıkmusluk 2. Etap (kentsel Yenileme): Kentsel yenileme projesi olarak 176 konut inşaatı Üç-aş İnş. Turz. Taah. Proj. Müh. Müş. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafından yapılmıştır.
Ankara Polatlı: Üç-aş İnş. Turz. Taah. Proj. Müh. Müş. Ve Tic. Ltd. Şti. girişimleri ile sona eren bu projede, İlköğretim(32), kütüphane, ticaret merkezi, cami, şadırvan bulunmaktadır.
Ankara Protokol Yolu 1. bölge: 480 konut inşaatının tamamlandığı projeyi Mehmet Çelik İnş. Taah. Tic. Ve San. Ltd. Şti. yürütmüştür.
Ankara Pursaklar-Karacaören Mh. Protokol Yolu (2. Bölge): Kalyon İnş. Tic.Ve San. A.Ş. tarafından inşaatı tamamlanan 496 konutlu bir projedir.
Ankara Pursaklar-Karacaören Mh. Protokol Yolu 3. Etap: 480 konut, ilköğretim, lise ve 2 adet spor salonu yapılan projeyi Nuhoğlu İnş.San.Ve Tic.A.Ş. yürütmüştür.

Ankara Toki