Tokievleri.Org Rotating Header Image

toki başvuru formu

Toki Kayabaşı Konutları Sosyal Merkezler

İstanbul Küçükçekmece Halkalı 2.Bölge: İlköğretim16, İlköğretim24, Cami ve kreş bulunan proje Özsoy Yapı ve Enerji San. Tic. A.Ş. tarafından yapılmaktadır. İnşaat %93 oranında tamamlanmıştır.
İstanbul Pendik Otistik Bireylere Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi: %93 oranında, sosyal donatı hizmetleri kapsamınca yapılan proje Değer İnş. tarafından sürdürülmektedir.
İstanbul Silivri Selimpaşa, Çarşı Sosyal Tesis: AA Grup İnşaat San. ve Tic.A.Ş tarafından inşaatına devan edilen, 820 sosyal tesisli bir projedir.  Projeyse Emlak Konut G.Y.O. A.Ş. projesidir.
İstanbul G.O.P. Karayolları Mahallesi: Doğa İnş. San. Tic. Tur. Ltd. Şti. çalışmalarıyla inşaatına devam edilen 160 konutlu bir idare konut uygulaması projesidir.
İstanbul Halkalı 1. Bölge: 2 adet lise, spor salonu, kreş, cami ve sağlık ocağı bulunan bu proje, henüz yapım aşamasında. İnşaat ise Ekol Yapı End. Tic. Ltd. Şti. tarafından yürütülmektedir.
İstanbul Tuzla: ilköğretim-32, Ümraniye (Yukarıdudullu) ilköğretim-32, Küçükçekmece (Halkalı) lise-40, Sarıyer (Maden) lise-40 bulunan proje Pakt Aydınlar Turz. Teks. İnş. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından yürütülmektedir. Proje ise henüz yapım aşamasındadır.
İstanbul Bahçeşehir 9. Bölge: Arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı şeklinde, 179 konutlu bir projedir. Henüz inşaat sürecinde olan projeyi Kuzu Toplu Konut İnşaat Ltd. Şti. yürütmektedir.
İstanbul Halkalı eğitim ve araştırma hastanesi: Halkalıda inşaatı sürdürülen 544 yataklı bu hastane projesi Yavuzlar Nak.Tur.İnş.Teks.San.Ve Tic.A.Ş. tarafından yapılmaktadır.
İstanbul Küçükçekmece Halkalı II. Bölge 447/1-17 bölgeler: Albayrak Turz.Sey. Tic. A.Ş. tarafından yürütülen 868 konutlu bir projedir. Arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı şeklindeki bu proje inşaatı henüz devam etmektedir.
İstanbul Küçükçekmece Kayabaşı 5. Bölge: Tamamlanma aşamasında olan 1814 konutun yanısıra çevre düzenlemesi yapılan bu projede Özkar İnşaat Tic. San AŞ imzası bulunmaktadır.