Tokievleri.Org Rotating Header Image

İstanbul 2011 yapılacak Toki Projeleri

İstanbul İli Bakırköy İlçesi, Zeytinlik Mahallesi 564 ada 161 ve 162 numaralı parsellerin Arsa satışı karşılığı Gelir Paylaşımı işi: Henüz başlanmamış bir projedir.
İstanbul İli Bakırköy İlçesi, Zeytinlik Mahallesi 564 ada 161 ve 162 numaralı parsellerin Arsa satışı karşılığı Gelir Paylaşımı işi (2. Oturum): Henüz başlanmamış olan, ama Özyazıcı İnş. Elekt. Mak. Müş. Ve Taah. San. Ve Tic. Ltd. Şti. & Karadeniz Örme ve San. Dış. Tic. A. tarafından yürütülecek olan bir projedir.
İstanbul İli Çatalca İlçesi Kargo İşleme Merkezi Hizmet ve Atölye Binası İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşleri: Altyapı ve sosyal donatı hizmetlerince, Hasanoğlu Muh. İnş.Taah.San. Ve Tic. Ltd.Şti. tarafından yapımına başlanacak olan bir projedir.
İstanbul İli, Bakırköy İlçesi, Şenlik Mahallesi: Arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı şeklindeki 350 konutlu projenin henüz inşaatına başlanmamıştır.
İstanbul Kadıköy ilçesi Küçükbakkalköy mevkii 40 derslikli İlköğretim Okulu: Bu proje Ekşioğlu İnş. End. A.Ş. tarafından yapılacaktır.
İstanbul  Esenler ilçesi 24 Derslikli İlköğretim Okulu İnşaatı, İnşaata ait Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşleri: Ekşioğlu İnş. End. A.Ş. tarafından yürütülecek olan orta ölçekli bir projedir.
İstanbul Kayabaşı 17. Bölge: Henüz inşaatına başlanmamış olan projede, 822 konutun yanısıra altyapı ve çevre düzenlemesi yapılacaktır. Bu proje ise Oraka İnş.Taah.Tic.Ltd.Şti. tarafından yürütülecektir.
İstanbul Kayabaşı 1′er Adet Karakol, Sağlık Ocağı, Cami, Halkalı Bezirganbahçe 1 Adet Cami ve Açık Spor Alanı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi: Sosyal donatı kapsamında yapılacak olan bu proje İnkosa İnş.Knt Tur.Pey. Ve Nak. San. Dış Tic.Ltd.Şti.& Türkmenler İnş. San. Tic.Ltd.Şti. çalışmaları ile devam ettirilecektir.
İstanbul Küçükçekmece Halkalı 478 ada 6 parsel ve 844 ada 2 parsel: 1000 adet konut + ticaret merkezi yapılacak olan proje Soyak Yapı İnşaat San. Ve Tic. A.Ş. tarafından yürütülecektir.
İstanbul Küçükçekmece Halkalı 683, 686, 687, 688 ve 689 Parseller: Emlak Konut G.Y.O. A.Ş. projesi olan ve henüz inşaatına başlanmamış olan  bir projedir. Projede, konut ve ilköğretim okulu yapılacaktır.

40 Comments

 1. yunus cebecioğlu diyor ki:

  tokinin kayabaşında yapacağı projeden haberdar ederseniz memnun olurum tel. 0 505 338 33 44

 2. yunus cebecioğlu diyor ki:

  istanbul kayabaşından ev almak istiyorum satan varsa alabilirim

 3. elfide eğerci diyor ki:

  ben tokiden ev almak isdiyorum ssk emekliyim nasıl alabilirim

 4. elif cilginoglu diyor ki:

  selam ben tokiye yazilmak istiyorum nasil yapicayim bilgi verir seniz sevinirim

 5. yılmaztarakcı diyor ki:

  slm ben ist çaglayandan yılmaz sizin ist esenler bakırköy anadolu yakası inşaatlarınız varmı varsa bana bilgi verilmesını rica ediyorum saygılarımla

 6. ibrahim oz diyor ki:

  tokiden 2+1 85metrekare ev almak istiyorum nasil basvuru yapacimi bilmiyorum sizlerden yardim almak istiyorum cep 0535 457 46 58

 7. ibrahim oz diyor ki:

  selam ben istabul gunesliden yaziyorum ikitelli stadin altindaki proje nezaman gerceklesir bir bilgi verirmisiniz tf bekliyorum sizlerden

  0535 457 46 58

 8. seda kocatepe diyor ki:

  slm istanbulda yeni prejeleriniz nerelerde bilgilendirmenizi rica ediyorum şu an satışı devam eden preje varmı

 9. s.a diyor ki:

  toki için halk bankasına başvurun arkdaşlar 4 milyar yatırın kurasız kuralıysa yatırılmıyor aylık 400 tl taksit kiraya verin ödesin kendi kendini saygılar

 10. admin diyor ki:

  gökhan keleş-şuan istanbul toki için sadece halkalıda satış duyurusu var. Yeni satışlar olduğu sürece sitemizde güncel olarak yer alacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>