Tokievleri.Org Rotating Header Image

İstanbul Toki Evleri

İstanbul Seyrantepe ‘de hastane: 600 Yataklı Hastane İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi olan bu altyapı ve sosyal donatı projesi GG İnş.Tur.Tic.Ltd.Şti. tarafından yapılacaktır.
İstanbul Ümraniye 1.Etap 3317 ada 2 parsel merkezi iş alanı: Henüz inşaat aşamasında ve bir Emlak Konut G.Y.O. A.Ş. projesidir.
İstanbul Ümraniye 96 Konut ile Adaiçi Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı: İdare konut uygulaması projesi olarak 96 konut ve çevre düzenleme işlerinin yapımına kısa sürede başlanacaktır.
İstanbul Üsküdar Burhaniye: Emlak Konut G.Y.O. A.Ş. projesidir. Gap İnş. Yatırım ve Dış Tic. A.Ş. yürütülecek olan projede 200 adet konut bulunacaktır.
İstanbul-Başakşehir Kayabaşı 1.Etap: Makro İnş. Tic. Ltd. Şti. tarafından yapılacak olan, bir Emlak Konut G.Y.O. A.Ş. projesidir.
İstanbul-Büyükçekmece: 1 Adet Meslek Lisesi, 2 Adet Atölye ile Genel Adaiçi Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı, altyapı ve sosyal donatı hizmetleri kapsamında yapılacaktır. Proje inşaatına çok kısa bir sürede başlanacaktır.
İstanbul-Çekmeköy Alemdağ: Emlak Konut G.Y.O. A.Ş.’ye ait olan projede, sosyal tesis, cami, ilköğretim-28 (1.173 konut + 19 villa) yapılacaktır. Önümüzdeki günlerde inşaatına başlanacak olan proje Depar İnş. Ltd. Şti. & Or-na İnşaat Taah. Ve Tic. Ltd. Şti. & Uytaş Uluslar arası Yapı ve Tic. A.Ş. firmaları tarafından yürütülecektir.
İstanbul-Sultangazi Habipler 1562 ada 2-3-9 parsel: 4000 konutlu, EGE YAPI LTD. ŞTİ. ~ ARTCON İNŞAAT TAAH. SAN. VE TİC. A.Ş. ~ EMLAK PAZARLAMA İNŞAAT PRO. YÖN. VE TİC tarafından yürütülecek olan bir Emlak Konut G.Y.O. A.Ş. projesidir.
İstanbul-Şişli Ayaza 1.Etap: 1 ada 145 parselde konut, ilköğretim, ticaret merkezi, özel sağlık, özel kreş, cami yapılacak olan bir Emlak Konut G.Y.O. A.Ş. projesidir.

2 Comments

  1. mutluhan diyor ki:

    iatanbul ümraniye olacak

  2. mutluhan diyor ki:

    iki oda bir 2 kat 6 bin 800 taksitle verimusunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>